Výpis všech článků

Hledáme skladníka do litomyšlského skladu

Naše společnost DENTIMED s.r.o. je dynamicky se rozvíjející firma, a proto hledáme další posilu. Tentokrát na pozici skladníka. Nástup ihned.

Jaké dárky pořídit rodičům a prarodičům pod stomeček?

Jaký dárek je potěší nejvíce? Ten, který ochrání jejich zdraví! Vyberte si...

Velká vánoční soutěž o inkontinenční pomůcky na celý rok

Nakupujete pro sebe nebo pro někoho blízkého inkontinenční pomůcky? Jistě by vás potěšila možnost získat inkontinenční pomůcky zdarma. Co takhle vyhrát inkontinenční pomůcky zdarma na celý rok a ušetřit až několik tisíc korun?

Zkušenosti našich zákazníků s inkontinencí

Řešíte inkontinenci? Máte spousty otázek? Přečtěte si příběhy našich zákazníků. Také bojují za komfortní život.

Vyhrajte kosmetický balíček Health & Beauty

Pojďme si zasoutěžit o produkty kvalitní kosmetiky z Mrtvého moře.

Také se obáváte návštěvy lékaře při inkontinenci?

Mnoho lidí se za svůj zdravotní problém stydí a odmítá navštívit lékaře. Bývá to často způsobeno tím, že netuší, jak takové vyšetření u lékaře probíhá. Každý by si však měl uvědomit, že včasné řešení může pomoci problém překonat.

Soutěž o výrobek dle vašeho výběru

Kterou ze zdravotnických pomůcek byste si přáli mít doma? Napište nám to. Možná to budete vy, komu vybraný výrobek zašleme zcela zdarma.

Soutěž o 5 dárkových balíčků pro vaši pokožku

Předvánoční období je tu a my jsme pro vás připravili další soutěž na našem e-shopu. Tentokrát vyhraje 5 z vás, kteří nám zašlete odpověď na soutěžní otázku. Nachystány máme moc pěkné dárkové balíčky.

Rozhovor s odborníkem - vše, co vás zajímá o inkontinenci

Nechtěný únik moči trápí velké procento populace. Jelikož se jedná o poměrně citlivé téma, existuje mnoho nezodpovězených otázek. Položili jsme je za vás odborníkovi z urologického oddělení Fakultní nemocnice Ostrava panu primářovi doc. MUDr. Janu Krhutovi, Ph.D.. Vše, co vás zajímá o inkontinenci...

Zahradní akce v Dentimedu 24.6.2016

Když se sejdou všichni zaměstnanci Dentimed s.r.o. pod jednou střechou v Litomyšli, je o pořádnou zábavu postaráno. Podívejte se, jak nám to spolu klape.

Celkový počet článků: 15


Dentimed s.r.o.

Družstevní 76
570 01 Litomyšl

Telefon: 461 616 039
Mobil: 601 372 641

Otevírací doba: po-pá od 07:00-15:30