O společnosti

Naše firma je na trhu už od roku 1993. Zabývá se distribucí zdravotních pomůcek po celé ČR. Do hlavní nabídky řadíme především inkontinenční pomůcky. Portfolio máme ale mnohem širší. Za zmínku určitě stojí pestrý výběr kompenzačních pomůcek, zdravotních punčoch, dezinfekcí a zdravotnického materiálu. Díky širokému sortimentu zdravotních pomůcek jsme schopni plně zásobit sociální a zdravotní zařízení.

Kdo jsou naši zákazníci

Poskytovatele sociálních služeb (domovy seniorů, charitní zařízení)
Lékaři
Lékárny
Výdejny zdravotnických potřeb
LDN
Maloobchodní zákazníci

Proč zvolit Dentimed

Dentimed – to je okolo 50 zaměstnanců, kteří vědí, co dělají. Nezáleží na tom, jestli oslovíte obchodní zástupce, pracovníka odbytu nebo se setkáte tváří v tvář s naším řidičem. Vždy se můžete spolehnout na profesionální přístup.

Eshop

V Dentimedu se zabýváme také maloobchodním prodejem, a to prostřednictvím online obchodu www.dentimedshop.cz. Eshop funguje od roku 2012 a vysoké hodnocení na Heurece vypovídá o kvalitních službách, které poskytuje. Zákazníci u nás seženou inkontinenčních pomůcky, pomůcky pro sebeobsluhu, kosmetiku pro citlivou pokožku, kompresní punčochy a mnoho dalšího. Zakládáme si na nabídce kvalitních pomůcek, rychlosti dodání a poskytování poradenského servisu.

Home delivery

Po celé ČR máme také tým obchodních zástupců pro ambulantní sféru. Služba slouží lékařům a jejich pacientům. Prostřednictvím poukazu vyřizujeme objednávky zdravotních pomůcek se závozem až domů. I zde platí pravidla jako je rychlost dodání a kvalita služeb.

Jsme členy odborných sdruženíDentimed s.r.o.

Sokolovská 149
570 01 Litomyšl

Telefon: 461 616 039
Mobil: 601 372 641

Otevírací doba: po-pá od 06:30-15:00