Soutěž o výrobek dle vašeho výběru

Vážení zákazníci,

v našem sortimentu naleznete velké množství různých druhů zdravotnických pomůcek. Ačkoliv se specializujeme na prodej inkontinenčních pomůcek a zdravotních kompresních punčoch, koupíte u nás i ortézy, profesionální dezinfekci, pomůcky pro méně pohyblivé nebo třeba různé druhy měřících přístrojů jako jsou tlakoměry a alkohol testery. Připravili jsme pro vás soutěž o výrobek z našeho sortimentu.

Inkontinenční pomůcky

Inkontinenční vložka Široký sortiment pomůcek při nechtěném úniku moči od předních výrobců na trhu. Výběr inkontinenčních pomůcek pro lehký až těžký stupeň inkontinence (inkontinenčních vložek, plenkových kalhotek, vložných plen, fixačních kalhotek a savých podložek). V sortimentu naleznete také široký výběr kosmetiky pro namáhanou pokožku (čistící pěny, bariérové krémy a další).

Kompresní punčochyPunčochy

Pokud máte pocit těžkých nohou a počínající žilní potíže nebo máte dědičné dispozice k tomu, aby se u vás objevily komplikace s křečovými žílami, případně vás již křečové žíly trápí, můžete si vybrat punčochy z řady preventivní a podpůrné nebo z řady zdravotních punčoch II. a III. kompresní třídy. Punčochy z našeho sortimentu nemají jenom zdravotní účinky, ale uspokojí také vaše estetické nároky. Díky vysoké kvalitě a elegantnímu provedení je můžete bez obav nosit do práce k sukni.

Pomůcky pro méně pohyblivé

Chodítko pro seniorySpolu se stárnutím nebo zdravotním handicapem dochází k omezení pohyblivosti. Každý výrobek, který vám nějakým způsobem vykompenzuje pohyb, je vítaný. Nabízíme chodítka pro seniory, různá madla pro použití v celém bytě, židličky a sedačky do koupelny, nástavce na WC, toaletní křesla a invalidní vozíky. Dopřejte si při svém zdravotním omezení trochu komfortu.

 

Soutěžní otázka

Jaký výrobek byste si přáli zdarma získat a proč?

Odpověď na otázku

Svou odpověď nám napište pod článek na našem eshopu (váš email nebude zveřejněn).

Odměna pro výherce

Z došlých odpovědí vybereme jednoho šťastlivce, kterému splníme přání a zašleme mu výrobek dle jeho výběru.

Trvání soutěže

Své štěstí můžete zkusit do 17.4.2017. Během druhé poloviny dubna vybereme vítěze a jeho jméno uveřejníme v článku na eshopu.

Zkusit štěstí

Soutěž již byla ukončena.


Dentimed s.r.o.

Sokolovská 149
570 01 Litomyšl

Telefon: 461 616 039
Mobil: 601 372 641

Otevírací doba: po-pá od 06:30-15:00