Nové internetové stránky www.dentimed.cz

Těsně před Štědrým dnem jsme si nadělili pod stromeček nové webové stránky. Naši zákazníci nás najdou na stejné adrese www.dentimed.cz ve zcela novém designu.


Web je nyní přehlednější a na první pohled modernější. Zákazníci na něm naleznou veškeré základní informace o naší společnosti včetně kontaktů, informace o blížících se seminářích a aktualitách ve firmě. Samozřejmostí je odkaz na náš eshop se zdravotnickými potřebami.


A co víc?

Na začátku příštího roku, tedy roku 2016, nás čeká další velká změna. Připravujeme pro naše zákazníky nový kabátek pro naše stránky www.dentimedshop.cz. Zde se již nebude jednat pouze o změnu vzhledu, ale přibyde spousty nových funkcí. Chystáme například bonusový systém pro naše věrné zákazníky.

Velice nás těší, že každým měsícem přibývá velké množství zákazníků našeho eshopu. Nejdůležitější pro nás stále zůstává, aby všichni tito zájemci o nákup odcházeli z našeho obchodu s pocitem dobře provedeného nákupu. A to se nám většinou daří. Zákazníkům se snažíme vyjít vstříc a oni to dokážou i ocenit. Chodí nám mnoho pochval, za vše mluví například krásné hodnocení na Heurece. Nezbývá než si přát jen tak dál.

O novém eshopu vás bude informovat již velmi brzy...


Dentimed s.r.o.

Sokolovská 149
570 01 Litomyšl

Telefon: 461 616 039
Mobil: 601 372 641

Otevírací doba: po-pá od 06:30-15:00