E-shop je nový, přehlednější, rychlejší!

Několikaměsíční práce se vyplatila a nový e-shop je na světě! Jako naši zákazníci si nás čím dál častěji vyhlédáváte také na webu. Nákupy jsou pro vás příjemné, svoje zboží, které mnohdy vyžaduje diskrétní balení, si můžete vybírat z pohodlí domova nebo kanceláře a zboží vám dovezeme na místo, které si sami zvolíte. Nemohli jsme tedy usnout na vavřínech a snažíme se vám nakupování usnadňovat všemožnými způsoby. Co jsme pro vás připravili?

E-shop je hned na první pohled moderní. Čistota na vás dýchne na každém kroku webu. A co je důležité...! Jdeme s dobou, jsme responzivní. Samozřejmostí je přepínač mezi klasickým a mobilním zařízením ve spodní části webu. Musíme připustit, že i my zaměstnanci se nemůžeme nabažit brouzdáním na novém webu. Vždyť ta tam jsou mraky kategorií, ve kterých se nedalo vyznat. Nyní jsou výrobky přehledně řazené v horním menu a vybírat zboží můžete z několika málo kategorií s obrázkovými náhledy. A z čeho máme opravdu velkou radost, je rychlý automatický filtr parametrů výrobků, jenž vám vyhledá výrobek jako na míru ušitý!

Odměňujeme věrné zákazníky

Ceníme si vás, kteří u nás nakupujete pravidelně. Připravili jsme pro vás systém slev. Za každou položku, kterou u nás objednáte, obdržíte kredit (body), který si můžete libovolně proměňovat za slevové kupóny. Pravidelné nákupy u nás se vyplatí.

Těšíme se na vaši návštěvu e-shopu. Věříme, že vaše nákupní košíky budou plné k prasknutí.

Obrázkové náhledy kategorií
Pozn.: Obrázkové náhledy jednotlivých kategorií


Dentimed s.r.o.

Sokolovská 149
570 01 Litomyšl

Telefon: 461 616 039
Mobil: 601 372 641

Otevírací doba: po-pá od 06:30-15:00